Menu

Aktualne notowania, cena i wykresy online. Bitcoin - kryptowaluty, polecane giełdy, newsy.

Aktualne notowania, cena i wykresy online. Bitcoin, btc, giełdy, polecane giełdy, btc jak zacząć, bitbay, binance, polonex, bittrex, bitfinex, kucoin, eth. Giełdy kryptowalut

„Nie ma przyszłości": współzałożyciel bitcoin.com sprzedał swoje bitcoiny

btcinwestycje

Współzałożyciel bitcoin.com Emil Oldenburg oznajmił, że bitcoin nie ma perspektyw jako waluta handlowa.

„Mogę powiedzieć, że inwestycje w bitcoin są najbardziej ekstremalnymi inwestycjami, które można zrobić. Ludzie zaczną pozbywać się bitcoina, gdy tylko zrozumieją, jak działa ta kryptowaluta" — cytuje Business Insider słowa przedsiębiorcy.

Według słów Oldenburga głównym problemem bitcoina jest wysoka prowizja i spadająca prędkość przelewów. Przedsiębiorca podkreśla, że zdolność przepustowa sieci jest ograniczona „wielkością bloku" — pamięci przechowującej zapis transakcji. Z tego powodu kryptowaluta nie jest płynna i inwestycje w nią są bardzo ryzykowne. Inwestor sprzedał wszystkie swoje bitcoiny, ale nie zrezygnował z kryplowaluty kompletnie, dokonując wyboru na rzecz Bitcoin Cash.

W ubiegłym tygodniu kurs bitcoina pobił rekord, przekraczając 20 tys. dolarów. W ciągu roku szczytowa cena tej kryptowaluty wzrosła 20-krotnie.

Według niektórych danych prowizje za transakcje w bitcoinach podwajają się co trzy miesiące. Jednocześnie potwierdzenie jednej operacji zajmuje przeciętnie 4,5 godziny — podaje Business Insider. 

Firma bitbay  zarządza jednym z największych portali branżowych i udostępnia narzędzia do inwestycji w bitcoin. Na portalach firmy jest zarejestrowanych ponad 500 tys. portfeli kryptowalutowych.

Nowa giełda, która przebojem weszła na rynek i z miejsca zyskała duże uznanie społeczności. Oprócz klasycznego handlu na parach krypto często organizuje konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Załóż konto

© Aktualne notowania, cena i wykresy online. Bitcoin - kryptowaluty, polecane giełdy, newsy.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci